Od 2012 roku prowadzimy działania związane z odnawialnymi źródłami energii. Naszą główną działalność skupiamy na montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Prowadzimy doradztwo w kwestiach związanych z termomodernizacją budynków oraz odpowiednim doborem rozwiązań. Nasza szeroka wiedza w zakresie odnawialnych źródeł energii pozwala na prężny rozwój działalności, wprowadzanie nowoczesnych technologii i współpracę z firmami gwarantującymi najwyższą jakość swoich produktów.
 
Od 2019 roku produkujemy i sprzedajemy własne konstrukcje montażowe.
 
 Idąc za potrzebami naszych klientów prowadzimy również sprzedaż i montaż klimatyzacji oraz pomp ciepła.
 
Cieszymy się z setek zadowolonych klientów oraz z każdej wyprodukowanej kWh  Winking Face on Samsung One UI 2.5

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA 

 WYSOKA JAKOŚĆ

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE 

 hammer gem stone  calendar 

 Od pierwszego telefonu...

Dobieramy instalacje indywidualnie do zapotrzebowania, załatwiamy wszystkie formalności i pomagamy w uzyskaniu dofinansowań

...do darmowej energii ze słońca!

 Używane przez Nas podzespoły są najwyższej jakości znanych światowych producentów. Panele monokrystaliczne, wszystkie elementy konstrukcyjne są aluminiowe lub ze stali nierdzewnej natomiast okablowanie i osłony kabli w technologii odpornej na promieniowanie UV.

 Nasza firma jest pionierem w branży fotowoltaicznej w regionie. Instalacje fotowoltaiczne montujemy już od 2012r stale rozwijając i poszerzając ofertę o najnowsze rozwiązania technologiczne.

   
© ALLROUNDER3