Najwyższa jakość

Trwałe i niezawodne instalacje oparte na produktach największych światowych firm (Longi Solar, Canadian Solar, Huawei, Goodwe, Sofar). Zoptymalizowane do najwyższych uzysków energii elektrycznej. Podzespoły użyte do budowy instalacji to aluminium, stal nierdzewna oraz osprzęt odporny na promieniowanie UV.

   

Terminowe dostawy

Dostawy i montaż realizowane są zgodnie z ustaleniami klienta. Wykwalifikowani instalatorzy, certyfikacja UDT oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły to domena firmy ECOPLUS. Kompleksowa obsługa dokumentacji, bezpłatna wycena, podłączenie do sieci AC, konfiguracja sieci internet i systemu monitoringu to podstawowe usługi każdej instalacji. 

   

Konkurencyjne ceny

W związku z tym, że firma jest producentem akcesoriów do fotowoltaiki - posiadamy atrakcyjne ceny za produkty najwyższej jakości oraz coraz większe grono setek zadowolonych klientów. 

   

1 lutego 2023 r. Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) opublikowały rynkową miesięczną cenę energii elektrycznej (RCEm) za styczeń 2023 r. Na podstawie RCEm wyznaczana jest kwota zasilająca depozyt prosumencki. Na ten moment PSE wyznaczyły osiem RCEm. Siedem z nich dotyczyło miesięcy od kwietnia 2022 r. - początku obowiązywania net-billingu w Polsce do końca 2022 roku. Przypomnijmy, że cena opublikowana w lipcu dotyczyła 3 miesięcy - kwietnia, maja i czerwca. Cena opublikowana w lutym jest pierwszą, która dotyczy energii oddanej do sieci w tym roku.

RCEm 2023

   
© ALLROUNDER3