Najwyższa jakość

Trwałe i niezawodne instalacje oparte na produktach największych światowych firm (Longi Solar, Canadian Solar, Huawei, Goodwe, Sofar). Zoptymalizowane do najwyższych uzysków energii elektrycznej. Podzespoły użyte do budowy instalacji to aluminium, stal nierdzewna oraz osprzęt odporny na promieniowanie UV.

   

Terminowe dostawy

Dostawy i montaż realizowane są zgodnie z ustaleniami klienta. Wykwalifikowani instalatorzy, certyfikacja UDT oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły to domena firmy ECOPLUS. Kompleksowa obsługa dokumentacji, bezpłatna wycena, podłączenie do sieci AC, konfiguracja sieci internet i systemu monitoringu to podstawowe usługi każdej instalacji. 

   

Konkurencyjne ceny

W związku z tym, że firma jest producentem akcesoriów do fotowoltaiki - posiadamy atrakcyjne ceny za produkty najwyższej jakości oraz coraz większe grono setek zadowolonych klientów. 

   

Poselski projekt nowelizacji ustawy o OZE, który zawiera nowe reguły rozliczeń prosumentów. Wczoraj wieczorem tj. piątek 29.10.2021 Sejm przyjął nowelizację ustawy o odnawialnych źródłach energii, podczas którego poprawkę przesuwającą wejście w życie ustawy o dwa miesiące, na 1 kwietnia 2022r.

Prosumenci, którzy uruchomią instalację fotowoltaiczną do tego dnia, lub rozpoczną proces ubiegania się o przyłączenie do sieci, będą mogli nadal korzystać z rozliczeń w dotychczasowym systemie opustów w okresie do 15 lat.

Natomiast prosumenci, którzy rozpoczną proces przyłączania po 31 marca 2022 r., mają być rozliczani na nowych zasadach zgodnie z systemem net-billingu, sprzedając niewykorzystane nadwyżki energii po średniej cenie z rynku hurtowego (przy czym obowiązywać ma okres przejściowy do połowy 2022 r., do kiedy ta grupa prosumentów ma być tymczasowo objęta dotychczasowymi rozliczeniami w formie opustów).

Cena energii, po jakiej będą rozliczani nowi prosumenci rozpoczynający proces przyłączenia po 31 marca, będzie zgodna ze średnią ceną miesięczną, która została odnotowana na Towarowej Giełdzie Energii, a od połowy 2024 r. mają przejść na ceny godzinowe.

Źródło: http://wysokienapiecie.pl

 

   
© ALLROUNDER3